Dil Seçiniz
Hakkımızda

Hakkımızda

TOKGÖZ PERDE, projeye özgü çözümler geliştiren, içeri ile dışarı arasında köprü işlevi gören özel konfor alanları oluşturan, bir hareketli mimari perde sistemler üreticisi...


En temel değerlerimizden biri de müşterilerimize taahhüt ediyor olduğumuz yüksek kalite standartlarıdır. TOKGÖZ perde sistemlerinde kullanılan tüm bileşenler, yılların ortaya koyduğu deneyimle titizlikle seçilir. Kullanılan alüminyum profiller, güneşin zararlı etkileri altında uzun yıllar güvenle kullanılabilen özel kumaşlar tamamen birinci kalite  bağlantı elemanları,  aksesuarlar ve diğer bileşenler; TOKGÖZ kalitesine paralel olacak şekilde Uluslararası yangın sınıflandırmaları , yeni Avrupa standartları tarafından belirlenen performans gereksinimleri, vb uygun, sertifikasyonları tamamlanmış tedarikçilerden temin edilir. Hizmete sunulmadan önce kalite kontrol süreçleri özenle takip edilir. Keşif, ölçü, tasarım ve montaj hizmetlerini satışın ayrılmaz  bütünlüğü içerisinde tamamlayan TOKGÖZ ’ın en önemli ilkesi, müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamaktır.

 
Vizyonumuz
 
Profesyonel  personelimizle müşteri odaklı ve ihtiyaca en uygun  çözüm üretmek ve hayatı kolaylaştıran ulaşılabilir internet hizmetleri sunarak,diğer firmalardan sektörde bir adım önde olmaktır.
 
Misyonumuz
 
Müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyat, kaliteli hizmet ve sektörde ismini duyurmuş çözüm ortakları ile çalışarak güvenilir hizmet sunabilmektir.
 
TOKGÖZ PERDE
Saygılarımızla
 
Ticari Ünvan
TOKGÖZ PERDE SİSTEMLERİ
Reşit TOKGÖZ
 
Vergi Dairesi-Vergi Numarası
Kartal Vergi Dairesi-İstanbul / 31663829110
 
Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Sicil No:34/634693
Haberler
Stor Perde,Zebra Perde, Jaluzi Perde, Cam F...
Stor Perde,Zebra Perde, Jaluzi Perde, Cam F...
...
...
GELİR/GİDER TABLOSU
SIKÇA SORULAN SORULAR
REFERANSLAR
BİLGİLENDİRME FORMU
REFERANSLARDAN BAZILARI
FOTO GALERI
Stor Perde İmalatı 0 216 411 62 92 Bizi Facebookta Takip EdebilirsinizBizi Twitterda Takip EdebilirsinizBizi Takip EdebilirsinizTOKGÖZ PERDE